Kurs jubilerski

 

Kurs jubilerski w Wytwórni Antidotum jest częścią profesjonalnego kursu tworzenia biżuterii i obejmuje zagadnienia związane z wykorzystaniem cyrkonii, kamieni szlachetnych i pereł oraz oprawą kaboszonów. Używamy sformułowania „kurs jubilerski” zamiennie z „kursem złotniczym” ponieważ wiemy, że terminologia związana z profesjonalnym projektowaniem biżuterii nie musi być wszystkim znajoma, w szczególności osobom początkującym. Szczególowy plan kursu i program nauki na poszczególnych semestrach można znaleźć tu: http://wytwornia.antidotum.pl/kurs-tworzenia-bizuterii/

Zainteresowanych problematyką kamieni szlachetnych zapraszamy na kursy gemmologiczne, które prowadzimy we współpracy z Polskim Towarzystwem Gemmologicznym wytwornia.antidotum.pl/gemmologia/. Kursy zakończone są egzaminem i uprawniają do uzyskania tytułu zawodowego rzeczoznawcy.

Profesjonalny kurs projektowania biżuterii (kurs jubilerski) w Wytwórni Antidotum także zakończony jest egzaminem i uprawnia do otrzymania świadectwa na druku MEN.

Prowadzenie:

  • Kacper Schiffers
  • Piotr Małysz
  • Remek Grodzicki